Betonové ploty Opava 

Betonové ploty skýtají překvapující designové možnosti. Nabídka betonových plotů zahrnuje širokou škálu vzhledových reliéfů, elegantní oblé tvary, efektivní kombinace s průhledovými mřížkami nebo ploty s atraktivními reliéfy přírodních motivů. Navíc betonové oplocení je ekonomické a praktické.

Betonové ploty stavíme a dodáváme v Opavě a jejím okolí v šedé, pískové, hnědé, černošedé a také červené barvě.

Betonové ploty pro nás vyrábí firma Patrika Hýla. Nedovážíme levnější polské alternativy!!!! Současně ceny držíme dle jeho ceníku a palety můžete vrátit v Opavě a nemusíte s nimi až do Olbramic :-)

Řada "Q"  

exkluzivní reliéf betonových plotů

"ŘADA Q" je naprosto novou výrobní řadou v rámci betonového oplocení. Betonový plot "řady Q" působí více plastickým a přírodním dojem oproti standardním řadám, protože betonové desky mají značně výraznější dekor jak přední tak i zadní strany. 

Odlište svůj budoucí betonový plot od ostatních a poptejte nezávazně stavbu plotu této řady. 

Vzory betonových plotů - pohledová strana

Jednoduchý přehled vyráběných vzorů betonových desek. Tyto desky se dají použít i jako alternativa podzídky pro jiné druhy oplocení.


Volitelné vzory betonových plotů - zadní strana 

Na zadní stranu betonového plotu je možno vyrazit dekor, který nahradí jednoduchý vzhled hladkých zadních desek. Pokud směřujete čelní stranu betonového plotu ven z pozemku, tak zadní stranu s dekorem silně doporučujeme za příplatek pouhých 30 Kč na desce.

Cena betonových plotů

U nás si můžete zakoupit i samotný materiál na stavbu betonových plotů.

Poptejte stavbu betonového plotu v Opavě a přilehlých okresech

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Betonové ploty stavíme v okresech Opava, Ostrava, Bruntál a Nový Jičín