Ploty z pletiva Opava

Oplocení z poplastovaného pletiva nebo pozinkovaného pletiva se vyznačuje odolností proti korozi a estetickým vzhledem. Jeho povrchová úprava, která je prováděna nanášením plastu na bázi PVC na žárově pozinkovaný ocelový drát zaručující dlouholetou životnost za přijatelnou cenu pletivového plotu. Životnost pletivových plotů je zejména dána velikostí ok a průměrem drátu z kterého se pletivo vyrábí. 

Proto dbejte na výběr pletiva z co nejsilnějšího drátu a s velikostí ok 50mm. U pletiv s menším průměrem drátu a větší velikostí ok ( 60mm) se jejich nižší výrobní cena značně odráží na kvalitě, životnosti a hlavně pevnosti celého plotu. 

Pletivové ploty jsou bezůdržbovým a nejpoužívanějším typem oplocení a stavba plotu z pletiva je často poptávanou prací v Opavě a Opavsku.   

Nehrajeme si na výrobce, ale odebíráme pletiva od největšího výrobce v ČR, který má veškeré potřebné certifikace.

Základní typy pletiv používaných na stavbu plotu

dle síly ocelového jádra a síly plastové bužírky

Slabší pletivo- 2,4mm (1,4 Fe+1,0 PVC), oko 50x50

Základní  pletivo- 2,5mm (1,7 Fe+0,8 PVC), oko 50x50

Silné pletivo- 2,7mm (1,7 Fe+1,0 PVC), oko 50x50

Extra silné pletivo - 3,0mm (2,0 Fe+1,0 PVC), oko 50x50


Co jiní mají s doplatkem my nabízíme v standardu!!! 

Pletivo o síle 2,7 mm již v základní kalkulaci!!!

Sloupky - pro plot z pletiva

Jaký sloupek zvolit pro své oplocení?

Plotové sloupky ovlivňují pevnost a samozřejmě i cenu celého oplocení. Zde platí jednoduchá úměra: čím dražší plotový sloupek, tím větší je jeho kvalita a životnost. Vyšší cena odpovídá větší síle stěny , většímu průměru, vyšší odolnosti a pevnosti plotového sloupku.
Standardně nabízené sloupky montážníky plotu jsou sloupky o síle stěny 1,5mm a průměrech 38mm a 48mm. Samozřejmě, že tyto plotové sloupky v nabídce máme taky díky své cenové dostupnosti, ale navíc dokážeme k plotu nabídnout náročnějšímu zákazníkovi sloupky trvanlivější a hlavně mnohem pevnější sloupky, které mají dvojnásobnou sílu stěny, tedy 3mm.Pro přehlednost vhodnosti užití plotových sloupků viz tabulka níže Jsme schopni zajistit i sloupky čtvercové, které opticky ladí více k dekorativním pletivům, ale vše je otázkou vkusu. Plotové sloupky jsme schopni dodat ve všech barevných variantách stupnice RAL.

Doplňkový sortiment k pletivovému plotu

Podplotové betonové desky

Pokud řešíte čím vyřešit prostor mezi dřevěným plotem a zemí, tak aby řešení bylo co nejméně údržbové do budoucna. Na obrázku je betonová deska s vymývaným povrchem.

Pro bližší informace k podplotovým deskám pod plot z pletiva, klikněte zde nebo na obrázek.

Stínicí tkaniny


Stínící sítě jsou vyrobeny ze síťoviny z vláken s plošnou hmotností 110g/1m2. Vysoká neprůhlednost sítí se stínivostí 90% poskytuje ochranu domácího soukromí. Stínící sítě jsou vhodné pro zakrytí venkovních prostor a areálů. Stínící sítě lze upevňovat na drátěné, dřevěné ploty a další plotové systémy. Hodí se také jako rychlé provizorní oplocení pozemků a staveb. Stínící plotové clony jsou v obou podélných okrajích vyztuženy zesílenými pásy s otvory na uchycení. Pro upevnění síťovinyk plotu můžete použít např. plastové upevňovací pásky. 

Fólie POD-PLOT proti prorůstaní travin 

Novinka na českém trhu, výrobek POD-PLOT zamezuje prorůstání trávy a plevele u starých i nových plotů, které nejsou podezděny betonem.

Pevná černá folie, která se umístí mezi plot a zem zamezuje přístupu vzduchu a světla k půdě, a tímznemožnuje růst trav i plevele do pletiva. Umožnuje sekání trávy bez překážek až k plotu. Instalece fólie POD_PLOT je snadná.

Kvalitní recyklovatelný materiál s možností opakovaného použití. Český výrobek vysoké kvality dle normy ISO 9001.


Poptejte stavbu pletivového oplocení

v Opavě a okolí