Dřevěné ploty Opava

Dřevěné ploty jsou elegantním a příjemným řešením pro opleconí, protože dřevo jako přírodní materiál na zahradu skvěle zapadne! V Opavě a okolí dodáváme kompletní řešení dřevěných plotů. Dřevěné latě je možné kombinovat jak s ocelovými či betonovými nebo také spolu se zděnými ploty. Dřevěné ploty mohou být konstruovány s velkou rozmanitostí, tím se nabízí nesčetný počet designových možností. Dřevěné ploty dodaváme na přání naimpregnované hloubkovým napouštědlem proti hnilobě a roztočům a lakujeme dřeva tenkovrstvou lazurou, dle výběru zakazníka.

Kompletní řešení dřevěných výplní a způsob řešení plotu řešíme až dle potřeb zákazníka a jeho požadavku.

Po Opavě a okolí používáme pro stavbu plotů převážně modřínové dřevo. Jsme schopni na přání zákazníka zajistit i jiné dřeviny jako ekonomičtější smrk či jiné tvrdší dřeviny popřípadě i na přání zakázníka z tepelně upraveného dřeva tzv. ThermoWoodu. 


Rádi Vám poradíme s dřevěným plotem , bránou , brankou . Přijedeme na místo , zaměřímě a navrhneme nejlepší a nejefektivnější řešeni vašeho oplocení. Jsme schopni také pod dřevěný plot postavit jakoukoliv podezdívku .  

Poptejte stavbu dřevěné oplocení

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.Pokud řešíte čím vyřešit prostor mezi dřevěným plotem a zemí, tak aby řešení bylo co nejméně údržbové do budoucna, tak klikněte na obrázek vedle.

Na obrázku je podplotvá deska s vymývaným povrchem.Ochrana plotu z dřeva lakováním

Abychom docílili co nejlepší ochrany dřeva, tak použiváme barvy finského výrobce, které se nám velice osvědčily. Díky jejich stálosti a trvanlivosti patří mezi TOP produkty na českém trhu.