Prodej betonových plotů v Opavě

Betonové ploty jsou nejlevnější a bezúdržbovou variantou plného oplocení. Nepotřebují základy a jejich montáž je rychlá, ale fyzicky náročná. Nabízí se v přírodní šedé barvě a také probarvené ve variantě pískové, grafitové.

Vzhledem k jejich rozmanitosti je lepší nacenit materiál na betonový plot individuálně. Nezanedbatelnou položkou je i doprava tohoto materiálu. Zde naleznete ceník standardní řady a řady Q. Řada Q betonového plotu je více reliéfní a bytelnější. Navíc je probarvená způsobem, kdy deska působí přírodnějším dojmem a navíc je penetrována.

Betonové desky a sloupky


Kalkulaci na materiál Vám klidně zpracujeme. Stačí když napíšete délku a výšku, případně popíšete tvar. Vypíšete do poptávkového formuláře nebo zašlete na obchod@markiel.cz a my Vám zašleme nabídku včetně ceny přepravy.

Například: Potřebuji plot 37 metrů, šedý, bez vysoký 2metry, do tvaru L (20+17m). 


Veškeré ceny jsou včetně 21% DPH.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ PRO OBJEDNÁNÍ MATERIÁLU

Odpovědi na otázky jak objednat materiál a jak to bude probíhat nákup naleznete na tlačítku  

BONUS 2-8% - NA NAŠE MONTÁŽE

Nepochybujeme, že jste silní a víme, že nebudete mít se stavbou problém. Kdyby jste se nakonec nechtěli tahat s 80kg vážící betonovou deskou a 95kg vážícím betonovým sloupkem. Tak stavbu nechte na nás a k tomu dostanete bonus 2% za každých 25m co Vám postavíme, maximálně 8%. Tzn. za 80m dlouhý plot získáte bonus 6% hodnoty materiálu.