Kovové, železné ploty Opava

Řešení kovových plotů nebo železných výplní vznikají až po konzultaci se zákazníkem na základě jeho požadavku. Používáme kvalitní ocelové profil, které zpracováváme ruční výrobou a pro povrchovou úpravu použiváme buď práškové lakování, zinkování či nástřik kvalitními barvami.

Ploty naší výroby jsou charakteristické svou dlouhou životností. Důvodem je pečlivý výběr materiálu a kvalitní povrchová úprava 

Všechny naše kované ploty a brány jsou vyráběné ručně. Nejedná se o laciné napodobeniny kovaných plotů z hobbymarketů, jejichž kvalita se s každým deštěm snižuje. Naše ploty vydrží. 

Nekonečná variabilita různých kovaných prvků

Vzhledem k tomu, že výroba kovaných plotů je dá se říci nespočitatelná v počtu variací dekorativních kovo polotovarů, které mohou být zakomponovány do Vašeho nového plotu.

Tahokovy

elegantní moderní řešní ocelových plotů

Tahokov je mřížovina, vyrobena bezodpadovou technologií tak, že se vždy do plného plechu prosekne speciálním nožem řada otvorů a po zvednutí nože se proseknutý plech natáhne. V dalším kroku se pak nůž posune pod úhlem oka a celý proces se opakuje, tzn. že oka takokovu jsou vždy v řadách přesazené (na přeskáčku).

Tahokov díky své pevnosti a jedinečnému optickému vzhledu nachází široké uplatnění v moderní architektuře pro návrhy originálních interiérů a exteriérů jako výplně zábradlí a plotů. 

Poptejte výrobu ocelového plotu v Opavě

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.